Pousada Vista Do Ceu
| Wi-Fi | Αθλητικές δραστηριότητες Πεζοπορία | Σπα & Ευεξία Τζακούζι |
| Χώρος για καπνιστές Ειδική αίθουσα καπνίσματος | Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Το κομψό ξενοδοχείο Pousada Vista Do Ceu Monte Verde έχει άνετη τοποθεσία με θέα στο βουνό. Αυτό το ξενοδοχείο διαθέτει επίσης ιδιωτική στάθμευση.
Roda de Ferro είναι σε απόσταση περίπου 10 λεπτών οδικώς.
Τα δωμάτια περιλαμβάνουν μπαλκόνι και μικρή κουζίνα, καθώς και δωρεάν Wi-Fi και τηλεόραση με πολλά κανάλια για την άνεσή σας. Επιπλωμένα με γραφείο εργασίας, τα δωμάτια διαθέτουν επίσης μίνι μπαρ-ψυγείο, παροχές καφέ και τσαγιού. Τα μπάνια με μπανιέρα σπα, ξεχωριστή τουαλέτα και ντους διαθέτουν επίσης στεγνωτήρας μαλλιών και ρόμπες.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Roda de Ferro2542 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Περιφερειακό Αεροδρόμιο Sao Jose dos Campos110 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Ειδική αίθουσα καπνίσματος
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
- Τζάκι
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Κήπος
- Τζακούζι
- Πεζοπορία
Υπηρεσίες
- Υπηρεσία δωματίου
- Υπηρεσίες καταστημάτων
Στο δωμάτιο
- Μίνι μπαρ
- Ταράτσα
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- LCD TV
- Δάπεδο με χαλί
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ✈
Πόσο απέχει το αεροδρόμιο Περιφερειακό Sao Jose dos Campos από τo ξενοδοχείο Pousada Vista Do Ceu;
Το αεροδρόμιο Περιφερειακό Sao Jose dos Campos βρίσκεται σε απόσταση 110 χλμ. από τo ξενοδοχείο Pousada Vista Do Ceu. - 🚗
Πού μπορώ να αφήσω το όχημά μου κατά τη διάρκεια της διαμονής μου σε τo ξενοδοχείο Pousada Vista Do Ceu;
Τo ξενοδοχείο Pousada Vista Do Ceu παρέχει χώρος στάθμευσης. - 🕗
Τι ώρα πρέπει να φύγουμε από τo ξενοδοχείο Pousada Vista Do Ceu;
Μπορείτε να αφήσετε το δωμάτιο του τo ξενοδοχείο Pousada Vista Do Ceu στις 11:00. - 💵
Πόσο κάνει ένα δωμάτιο σε τo ξενοδοχείο Pousada Vista Do Ceu;
Οι τιμές στο τo ξενοδοχείο Pousada Vista Do Ceu ξεκινούν από 127$. Για πιο συγκεκριμένες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το προσωπικό του ξενοδοχείου. - ❓
Μπορώ να έχω δωμάτιο με γραφείο σε τo ξενοδοχείο Pousada Vista Do Ceu;
Ναι, έχει χώρο εργασίας σε μερικά δωμάτια του τo ξενοδοχείο Pousada Vista Do Ceu.